Назва:

громадське інформаційно-аналітичне агентство Ostroh.info


Дата створення:

березень 2016


Ціль проекту:

сприяти розвитку громадянського соціуму в острозькій (поки що не територіальній) громаді через гіперлокальне медіа Ostroh.info.

Гіперлокальне медіа — це спосіб публічного виявлення локальних проблем та заохочення громадян до їх вирішення, а отже виховання почуття відповідальності за своє місто та усвідомлення рівня важливості участі кожного жителя Острога у суспільному житті. Також Ostroh.info демонструє результат діяльності або бездіяльності місцевої громади (не ототожнювати з місцевою владою) та наслідки, до яких вона призводить.


Завдання проекту:

інформувати про події, аналізувати наслідки та передумови цих подій. Створювати цілісну інформаційну картину для
15 000 жителів Острога.

Ще одним важливим завданням ми вважаємо привчити аудиторію маленького міста до поліжанрового продукту, зокрема аналітичного. Ми віримо в те, що обов’язковим прикметником до іменника “аналітика” є не “всеукраїнська”, — а “якісна” і вчимося її створювати.

Також, проект створеного ЗМІ виступає не лише оперативною інформаційно-аналітичною платформою, а й “навчальною клінікою” для студентів кафедри журналістики НауОА. Тобто територією для практики без відриву від навчання. Перша половина дня — студенти на парах, друга — пишуть, знімають, монтують.


Ініціатор проекту:

старший викладач кафедри журналістики, голова ГО “Лабораторія нових медіа” Роман Шулик.


Нинішній керівник проекту:

в інтересах ЗМІ ім’я та прізвище керівника проекту-редактора не розголошуємо.


Покликання на сторінку проекту:

туц


Побачити результати та відслідкувати етапи розвитку проекту:

туц